Salı, Temmuz 23

Ferrari, yeni modeli için teaser yayınladı!

[ad_1]

Ferrari hayranlarını heyecanlandıran yeni model teaserı yayınlandı. Markanın bu yıl 4 tane yeni model çıkarma hedefi var. İlk model teaserıyla birlikte kullanıcıların heyecanı arttı. Ayrıca yapılan açıklamalar doğrultusunda yeni model için 16 Mart işaret ediliyor. Peki yeni model mi 16 Mart tarihinde tanıtılacak yoksa yeni bir teaser daha mı yayınlanacak? Markadan net bir cevap gelmedi.

16 Mart ve yeni Ferrari modeli!

Geçtiğimiz dönemlerde çıkan haberler bir Ferrari Roma kamuflajını işaret ediyordu. Ortaya çıkan casus fotoğraflarda gerçekten kendini iyi saklayan bir Roma vardı. Bu fotoğraflar akıllara yeni modelin “Ferrari Roma ile bir bağlantısı var mı?” sorusunu getirdi. Markadan modelle alakalı herhangi bir bilgi gelmediği için bu konu gizliliğini koruyor diyebiliriz.

Ancak son sızıntılar Portofino M yerine geçecek bir modeli işaret ediyor. Buna göre Portofino M’nin yerini alacak Roma Spider ihtimali var. İtalyanlar genellik spider ismiyle üstü açık otomobiller üretmeyi seviyor. Ferrari’nin de bekleyen 2 adet üstü açık modelinin olduğunu da belirtilenler arasında.

Ferrari ve Qualcomm, dijital dönüşüm yolunda güçlerini birleştirdi

Ferrari ve Qualcomm, dijital dönüşüm yolunda güçlerini birleştirdi

Ferrari, dijital dönüşümünü hızlandırma amacıyla yarı iletken üreticisi Qualcomm ile ortaklık gerçekleştirdiğini duyurdu.

Çıkan casus fotoğraflardaki Ferrari Roma modeliyse bir convertible coupe. Çıkan haberlere göre bu model 622 beygir gücü ve 760 Nm tork üreten aynı çift turboşarjlı V8 üniteyle gelecek. Bu motorla birlikte aracın 0-100 km/s hızlanması ise 3.4 saniye. Yani yeni Ferrari modeli, ailenini diğer üyeleri SF90 Stradale ve onun Spider modeli ile yakın güçte olacak.

Ferrari’nin yayınladığı teaser videosu ise kısa zaman içerisinde yaklaşık 1 milyon kere izlendi. Paylaşılan video içeriğinde safkan bir Ferrari kokpiti vardı. Video sadece aracın içi hakkında ipuçları içeriyor ancak verilen tek ipucuysa özdeşleşmiş Ferrari direksiyonu. Direksiyona eklenen F1 vites kulakçıkları bir de. İnstagram da yayınlanan reels videosunun sonundaysa 16 mart ibaresi bulunmakta.

ferrari teaser

Teaser videosu ve Ferrari’nin yayınladığı gönderilere bakıldığında 16 Mart tarihinde yeni modeli göreceğiz. Ailenin diğer üyelerinin genlerinden taşıyacağı düşünüldüğünde birkaç Ferrari modelinin esintilerini hissedeceğiz. Marka İtalyan ruhunu kaybetmemek için böyle bir yol izliyor. Hayranlar ve uzmanlar ise yeni modelin çıkacağı zamanı bekliyorlar.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz!

[ad_2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir