Çarşamba, Nisan 10

Huawei’den bir ilk: Akıllı saatte uydu bağlantısı dönemi


Huawei, en yeni akıllı saat modeli Watch 4 için vites artırdı. Serinin son modelinin, dayanıklılık ve eskimeye karşı direnç için Zirkon malzeme kullanacağı bildirildi. Ek olarak Watch 4, iletişim kurmada devrim yaratacak uydu bağlantısı özelliğini içeren ilk akıllı saat olabilir.

Huawei Watch 4, zirkon malzeme ile geliyor

Huawei Watch 4’ün en dikkat çekici özelliklerinden biri, premium versiyonunda kullanılması beklenen Zirkon malzeme olacak. Zirkon, mukavemeti ve çatlağa karşı dirençli olmasıyla biliniyor. Çelikten dört kat daha sert koşullara dayanabiliyor.

Eşsiz tasarımına ek olarak Huawei Watch 4, iletişim için yeni bir kapı aralayacak. Akıllı saat, kullanıcıların mobil ağ kullanmadan SMS göndermesine olanak tanıyan uydu iletişim bağlantısını içerecek. Bu özellik, giyilebilir cihazlar dünyasında önemli bir gelişme. Çünkü Watch 4, sektörde bu teknolojiyi içeren ilk akıllı saat olacak.

Huawei geri döndü: P60 Pro özellikleri ortaya çıktı!

Huawei geri döndü: P60 Pro özellikleri ortaya çıktı!

Huawei’nin önümüzdeki günlerde tanıtması beklenen yeni amiral gemisi olan P60 Pro özellikleri ve tasarımı ortaya çıktı.

Yakın tarihli bir sızıntıya göre Huawei Watch 4 ve Watch 4 Pro, sırasıyla ARC (Arch) ve MDS (Medusa) kod adlarıyla WiFi sertifikası aldı. Watch 4’ün şık tasarıma ve uydu bağlantısına ek olarak, daha iyi pil ömrü ve gelişmiş kondisyon takip yeteneğine sahip olması bekleniyor.

Huawei, Watch 4’ün lansman tarihini henüz paylaşılmadı. Watch 4’ün resmi olarak duyurulmasını beklerken, Huawei’nin teknoloji dünyasında ilgi çekici yenilikler yaptığını görüyoruz. Örneğin, Huawei P60 Pro özellikleri ve güçlü kamerasıyla ön plana çıkıyor.

YouTube video

SDNShiftdelete.net

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir