Pazar, Mayıs 19

OnePlus, sıcaklığı 20 dereceye kadar düşüren akıllı telefon soğutucusunu tanıttı! (Video)

[ad_1]

MWC 2023 bugün Barselona’da başladı. OnePlus da etkinliğe katılan ve yeni ürünlerini tanıtan teknoloji firmaları arasında yerini aldı. Yeni akıllı telefonunu tanıtan OnePlus, buna ek olarak bir de akıllı telefon soğutucu aksesuarını da MWC’nin ilk gününde tanıttı. Peki, ürünün detayları neler? Habere hep birlikte göz atalım.

OnePlus akıllı telefon soğutucu, sıcaklığı 20 dereceye kadar düşürebiliyor!

Amiral gemisi seviyelerindeki telefonlar ya da oyun telefonları sahip olduğu güçlü donanımlar sayesinde aşırı kullanım halinde ısınabiliyor. Bu yüzden telefonun performansı düşerken aynı zamanda uyarı veriyor ve bazı modellerde otomatik olarak kendini dinlenmeye alıyor.

OnePlus da bunu önlemek adına tıpkı bilgisayar soğutucular gibi bir telefon soğutucu aksesuarı, MWC 2023’ün ilk gününde tanıttı. Bu aksesuar, telefonun arkasına yerleştiriyor ve yerleştirildikten hemen sonra da kendi kendine çalışmaya başlıyor.

Özel soğutma sistemli OnePlus 11 Concept tanıtıldı!

Özel soğutma sistemli OnePlus 11 Concept tanıtıldı!

Özel bir soğutma sistemiyle sahne alan OnePlus 11 Concept, MWC 2023’teki yerini aldı. İşte modele dair tüm ayrıntılar…

OnePlus soğutucu takılan akıllı telefonun sıcaklığı, aksesuarla buluştuktan bir süre sonra 20°C derece kadar düşürüyor. 45W sıvı soğutma aksesuarı, teknoloji dünyası için bir ilk olmasa da OnePlus’ın bu alandaki ilk cihazı. İki parçadan oluşan akıllı telefon soğutucunun büyük olan parçası, telefona diğeri ise bir alıcıya bağlanıyor.

Öte yandan belirtmek gerekiyor ki henüz yeni tanıtılan cihazla ilgili belirtilenler dışında ek bir bilgi mevcut değil. Ayrıca pazara çıkış tarihi ve fiyatıyla ilgili de OnePlus tarafından bir açıklama gelmedi.

Firma, bugün ek olarak OnePlus 11 Concept model telefonunu tanıttı. Bu telefon oyuncular için geliştirildi ve Active CryoFlux teknolojisiyle ısınma ve hızlı şarj tüketimini engelliyor. Cihazın arka panelindeki tasarımında da bu özelliğini temsil eden bir model var.

YouTube video

SDNShiftdelete.net

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce OnePlus telefon soğutucunun fiyat etiketi nasıl olur? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

[ad_2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir