Perşembe, Nisan 11

Pil kapasitesi artıyor! Galaxy Watch 6 özellikleri sızdırıldı


Samsung, ağustos ayında yeni nesil katlanabilir telefonları ile birlikte akıllı saat modellerini de tanıtmak için hazırlıklarına devam ediyor. Samsung Galaxy Watch 6 serisinin bazı teknik özellikleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy Watch 6 özellikleri

Galaxy Watch 6 standart modelinin 40mm versiyonu ve Watch 6 Classic modelinin 42mm versiyonu 300 mAh batarya ile tanıtılacak. Galaxy Watch 6 standart modelin 44mm ve Watch 6 Classic modelinin 46mm versiyonları ise 425 mAh batarya ile kullanıcılara sunulacak.

Samsung Galaxy Watch 6 özellikleri

Samsung, geçtiğimiz yıl tanıttığı Galaxy Watch 5’in 40mm versiyonunda 284 mAh bataryaya yer verdi. 16 mAh daha yüksek kapasite ile tanıtılacak Galaxy Watch 6 modeli, pil süresi konusunda selefini geride bırakacak.

Huawei Watch Ultimate için ilk detaylar: Uydu bağlantısına sahip olacak!

Huawei Watch Ultimate için ilk detaylar: Uydu bağlantısına sahip olacak!

Bugün Huawei tarafından paylaşılan posterde Watch Ultimate modelinin uydu bağlantısıyla geleceği ve tanıtım tarihi resmileşti.

Samsung, Galaxy Watch 6 Pro modelinde safir kristal cam kullanacak. Standart modellerde ise Gorilla Glass 6’nın kullanılacağı sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor.

Galaxy Watch 6 Pro, 1.4 inçlik Super AMOLED ekranı ve titanyum gövdeye sahip olacak. Daha önceki Samsung akıllı saatlerinin sunduğu ikonik dönen çerçevelerin geri dönüp dönmeyeceğini henüz bilinmiyor.

Galaxy Watch 6 serisinin en ucuz modelinin 279 dolardan başlayan fiyatlarla yalnızca GPS özellikli, en küçük 40mm model olacağı düşünülüyor. Fiyat yelpazesinin diğer ucunda, Galaxy Watch 6 Pro’nun hem GPS hem de hücresel bağlantıya sahip versiyonu 499 dolar olacak.

YouTube video

SDNShiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir