Cuma, Haziran 14

Samsung Galaxy S24+ çıkmayacak mı?

[ad_1]

Katlanabilir akıllı telefonlar son yıllarda Samsung’un radarında. Galaxy Z Fold ve Flip için Note serisinden vazgeçen şirket, 2024’te daha fazla katlanabilir model duyurmak istiyor. Samsung, 2024 yılında altı adede kadar katlanabilir cihaz piyasaya sürmeyi planlıyor. Peki bu, Galaxy S24+‘ı etkiler mi?

Samsung, 2024’te 6 katlanabilir model duyurabilir

Güney Koreli şirketin 2024 için katlanabilir akıllı telefon tarafında büyük planları var. @RGcloudS tarafından atılan bir tweet’e göre Samsung, 2024 yılında altı adet katlanabilir modeli duyurmak istiyor. Bu cihazlar arasında Galaxy Z Flex, Z Fold Ultra, Z Flip Ultra ve Z Tab yer alacak. Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip de olacak.

YouTube video

SDNShiftdelete.net

Sızıntı sahibi ayrıca Z Ultra markalı modellerin 4K Samsung panellerini kullanacağını, standart Z modellerin ise BOE tarafından üretilen QHD ekranlara sahip olacağını söylüyor. Ek olarak Z Flip, 2K Samsung veya FHD BOE paneli ile gelebilir.

Samsung Galaxy M53 için One UI 5.1 güncellemesi yayında!

Samsung Galaxy M53 için One UI 5.1 güncellemesi yayında!

2022 yılında kullanıcıların beğenisine sunulan Galaxy M53 modeli One UI 5.1 güncellemesini almaya başladı.

Tweet’te bahsedilen en ilginç cihazlardan biri de Samsung Galaxy Z Flex. Kaynağa göre bu cihaz üç defa katlanabilen bir model olacak. Samsung ayrıca nispeten daha büyük bir ekrana yer verecek Galaxy Z Tab adlı katlanabilir bir tablet üzerinde de çalışıyor.

Samsung’un önümüzdeki yıl Galaxy S24+ modelini rafa kaldıracağı ve seride yeni bir premium modeli piyasaya süreceği aktarılıyor.

YouTube video

SDNShiftdelete.net

Twitter kullanıcısı, katlanabilir cihazların yanı sıra, Samsung’un Galaxy K olarak adlandırılan yeni bir orta segment geliştirdiğini de iddia ediyor. Bu yeni seri hakkında pek bir şey bilmesek de, Galaxy A serisinin altında boy gösterecek.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.[ad_2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir