Pazar, Haziran 16

Apple geleneği bozmadı: Yeni iPhone 14 geliyor!

[ad_1]

Apple, iPhone ailesine yeni bir renk seçeneği eklemeye hazırlanıyor. Daha önce kırmızı ve yeşil gibi farklı renk seçenekleri sunmaya başlayan şirket, şimdi de sarı iPhone 14 üzerinde çalışıyor. Yeni renk seçeneğinin bu baharda duyurulabileceği bildirildi.

Apple, sarı iPhone 14 için kolları sıvadı

Apple’ın iPhone serisi için yeni bir renk piyasaya sürmek istediği söyleniyor. Görünüşe göre seçilen renk tonu sarı olabilir. 9to5mac’in haberine göre, sarı renkli iPhone 14 ve iPhone 14 Plus Apple’ın yeni bahar modelleri olacak. Çin’in sosyal medya platformu Weibo’da ortaya çıkan bu sızıntı, şirketin farklı renk seçeneklerini denemek istediğini ortaya koydu.

Geçen yıl Apple, iPhone 12 ve 13 serisi için bahar rengi olarak Alpine Green’i seçmiş ve 8 Mart’ta tanıtmıştı. Ancak mor modeller ise 20 Nisan’da duyurulmuştu. Yeni iPhone ailesi için sarı rengin daha erken, örneğin gelecek hafta, ortaya çıkması mümkün.

Çakma iPhone 14 Pro Max! Yüzde 90 daha ucuz

Çakma iPhone 14 Pro Max! Yüzde 90 daha ucuz

Çakma iPhone 14 Pro Max, AliExpress gibi e-ticaret sitelerinde satışa sunuldu. İşte cihazın teknik özellikleri…

Sarı modelin iPhone 14 ve 14 Plus için tercih edileceği düşünülüyor olsa da, Apple’ın farklı renk seçeneklerini test ettiğini biliyoruz. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir bilgiye göre, özel renkli iPhone 15 Pro için çalışmalara başlandı. Bunun hangi renk olacağı belli olmasa da, Apple’ın iPhone modelleri için özel renkler yayınlamak istediği açıkça görülüyor.

Henüz Apple tarafından hiçbir bilginin onaylanmadığını ve herhangi bir fotoğrafın ortaya çıkmadığını hatırlatmak gerekiyor. Ancak sarı renkli iPhone modelinin yakın zamanda duyurulma ihtimalini de göz ardı etmemek lazım.

YouTube video

SDNShiftdelete.net

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

[ad_2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir