Pazar, Mayıs 19

Google, Android’in popüler özelliğini iPhone’a getiriyor!

[ad_1]

Google, fotoğraf düzenleme konusundaki oldukça popüler bir özelliğini iPhone kullanıcılarına vereceğini duyurdu. Şirket, kullanıcıların istenmeyen nesneleri ve kişileri fotoğraflarından kaldırmasına olanak tanıyan Magic Eraser özelliğini Google One aboneliğiyle olarak sunulacak.

Google, Magic Eraser özelliğini abonelikle sunacak

Magic Eraser, Google Fotoğraflar aracılığıyla iPhone’da kullanılabilir olacak. Sadece birkaç dokunuşla fotoğraflardaki nesneleri kaldırmaya izin veren bu özellik, Google Pixel telefonlarda ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak iPhone kullanıcıları Google One abonesi olarak erişebilecek. Bu aboneliğin aylık maliyeti 1,99 dolardan başlıyor.

Google One’ın birçok faydalı özelliğe sahip olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Aboneler, VPN özelliği de dahil olmak üzere Google’ın sunduğu çeşitli güvenlik seçeneklerini kullanabilir. Ancak sadece Magic Eraser’ı kullanmak isteyenler için abonelik ücreti yüksek gelebilir.

Google Drive, Docs, Sheets ve Slides’ın tasarımı değişti!

Google Drive, Docs, Sheets ve Slides’ın tasarımı değişti!

Google tarafından 2021 sonunda Android 12 ile tanıtılan Material You, Drive, Docs, Sheets ve Slides’a geldi.

Halihazırda Pixel kullanıcıların Google One fırsatlarına ücretsiz olarak erişebildiğini belirtmek gerekiyor. Eğer Pixel sahibiyseniz ve özelliğini denemek isterseniz, Google Fotoğraflar uygulamasının güncellenmiş sürümünü kurmanız gerekiyor.

Magic Eraser’e ek olarak Google, parlaklığı ve kontrastı artıran yeni bir HDR video efektini de duyurdu.

Google’ın Magic Eraser’ı iPhone kullanıcılarına getirmeye yönelik hamlesi akıllıca. Özellik, Pixel telefon sahipleri arasında oldukça popüler. Bu yüzden daha geniş bir kitleye sunulması, Google Fotoğraflar uygulamasının da popülaritesini artırabilir. Ancak abonelik ücreti iPhone sahiplerini caydırabilir.

YouTube video

SDNShiftdelete.net

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

[ad_2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir