Pazar, Haziran 16

iPhone 14 için yeni renk seçeneği ortaya çıktı!

[ad_1]

Apple, satışlarına hareket kazandırmak için genellikle ilkbahar aylarında iPhone modellerine yeni renk seçenekleri kazandırıyor. Geçtiğimiz Mart ayında Apple, iPhone 13 ve iPhone 13 mini için yeni yeşil rengini ve iPhone 13 Pro modelleri için ise köknar yeşil rengini tanıtmıştı. Nisan 2021’de de iPhone 12 ve iPhone 12 mini’ye Mor renk seçeneği eklenmişti.

Hâl böyleyken, iPhone 14 için de benzer bir senaryo bekleniyor. Gelen bilgilerde doğrultusunda Apple’ın önümüzdeki hafta için bir tanıtım hazırlığında olduğunu söyleyebiliriz. Apple’ın geçtiğimiz yıl 8 Mart tarihinde iPhone modellerinin yeni yeşil rengini tanıttığını düşündüğümüzd, önümüzdeki günlerde yapılacak olan tanıtım ile birlikte de yeni bir renk seçeneği açıklanabilir.

Apple’ın akıllı telefonu için sunacağı renk seçeneği merakla beklenirken yakın zamanda iPhone 14 konusunda bir iddia ortaya atıldı. Bir Weibo gönderisine göre Apple, iPhone 14 ve iPhone 14 Plus’ı sarı renkte sunmayı planlıyor. Henüz bu bilgi doğrulanmamış olsa da sarı rengi ile iPhone 14 modelleri oldukça dikkat çekici olabilir.

Çakma iPhone 14 Pro Max! Yüzde 90 daha ucuz

Çakma iPhone 14 Pro Max! Yüzde 90 daha ucuz

Çakma iPhone 14 Pro Max, AliExpress gibi e-ticaret sitelerinde satışa sunuldu. İşte cihazın teknik özellikleri…

Apple en son 2019’da iPhone 11 ve 2018’de iPhone XR için sarı renk seçeneği sunmuştu. Apple’ın iPhone 14 Pro modelleri için yeni bir renk planlayıp planlamadığı ise henüz belli değil. Ancak diğer modellerde sunulacak olası bir sarı rengin, iPhone 14 Pro’nun mevcut altın rengi seçeneğine benzeyeceği tahmin ediliyor.

Bu bilgi henüz doğrulanmış değil ancak ortaya çıkış tarihi ve Apple’ın bir tanıtım hazırlığında olması iddiaları güçlendiriyor. Apple, daha önce de yaptığı gibi iPhone 14 ve iPhone 14 Olus içim bahar aylarında yeni renk seçeneğini gözler önüne serebilir. Bu rengin sarı olup olmadığını ise hep beraber göreceğiz.

iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için sunulacak yeni renk seçeneği muhtemelen önümüzdeki günlerde belli olacak. Peki siz Apple’ın akıllı telefonunu hangi renkte görmek istiyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. İlgili videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

iPhone 14 almadan önce izle! – Detaylı inceleme ve deneyim dolu!

YouTube video

SDNShiftdelete.net

[ad_2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir