Pazar, Mayıs 19

Parayla Instagram mavi tik alma mümkün mü?

[ad_1]

Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından sosyal medya platform üzerindeki ticari faaliyetleri büyük tepki toplamıştı. Şimdi ise Meta CEO’su Mark Zuckerberg, Instagram’da da kullanılabilecek Meta Onaylı Hesap Abonelik Sistemi’ni duyurdu. Parayla Instagram mavi tik alma mümkün mü?

Parayla Instagram mavi tik alma mümkün mü?

YouTube video

SDNShiftdelete.net

Meta’nın yayınladığı duyuruya göre ‘Meta Verified’ adı altında bir abonelik sistemi test edilmeye başlandı. Meta kurucusu Mark Zuckerberg imzasıyla gelen mesajda, yeni abonelik sistemi ile birlikte mavi rozetin yanı sıra birçok avantaj sunulacağı belirtiliyor.

Meta’nın yeni abonelik hizmetinde web kullanıcıları için aylık 11,99 dolar ücret talep ederken, iOS kullanıcılarından istenen rakam ise 14,99 dolar olacak. Yakın zamanda Avustralya ve Yeni Zelanda’da kullanıma açılacak olan abonelik sisteminin ilerleyen dönemde diğer ülkelere de yayılacağı açıklandı.

Bu açıklama ile birlikte Facebook ve Instagram’ın da tıpkı Twitter Blue benzeri bir abonelik hizmetine geçeceğini görüyoruz. Meta Verified sisteminin yakın zamanda şirketin sahip olduğu bir diğer sosyal medya platformu olan Instagram’da da kendisini göstermesi bekleniyor.

[ad_2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir