Cuma, Haziran 14

Sony coştu! 16 GB RAM’li Xperia 5 V ortaya çıktı

[ad_1]

Sony son dönemde ortaya koyduğu akıllı telefonlarla adından söz ettirmeye başladı. Özellikle kamerasıyla dikkat çeken Xperia 1 IV modeli ile iddialı olan Japon üretici, yeni modeller için çalışmalarını da sürdürüyor. Sony Xperia‘nın yeni akıllı telefonu bu sefer performansıyla da adından söz ettirecek.

Sony imzalı yeni telefon performansı ile dikkat çekiyor

Ortaya çıkan yeni bir Geekbench listesi, Sony’nin Xperia 5 serisinin yeni bir üyeye daha kavuşacağını ortaya koyuyor. Yeni telefonun özellikleri de ortaya çıkarken özellikle 16 GB RAM kapasitesinin oldukça iddialı olduğunu söylemek mümkün.

Qualcomm’un en yeni Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi ile donatılacağı görünrn Sony Xperia 5 V, farklı RAM seçenekleri ile karşımıza çıkabilir. Bu süreçte model gamının en tepesinde ise 16 GB RAM’e sahip versiyonun olacağı düşünülüyor. Sony’nin yeni telefonu RAM kapasitesi ile iQOO 11 Pro ve OnePlus 11 modellerine rakip olacak.

Sony’den Türkiye’ye gelmeyecek amiral gemisi!

Sony’den Türkiye’ye gelmeyecek amiral gemisi!

Sony Xperia 1 V’nin bu ayın sonunda gelme ihtimaliyle birlikte modelle ilgili bazı sızıntılar da ortaya çıkıyor.

Henüz test aşamasının başlarında olduğuna inandığımız telefonun Geekbench performansı ise oldukça başarılı. Yeni Sony Xperia 5 V henüz test aşamasında olmasına rağmen diğer Snapdragan 8 Gen 2 işlemcili telefonlarla benzer performans gösteriyor.

Yeni ortaya çıkan Geekbench testinde yeni telefonun XQ-DQ72 olarak nitelendirilen model numarası da görülüyor. Bu sayede gelecekte yapılacak sızıntılarda telefonu bu kod adı ile takip etmek mümkün olacak. İlerleyen dönemde telefondan daha detaylı bilgilerin de gelmesi bekleniyor.

Yeni Sony Xperia 5 V, hem işlemcisi hem de RAM kapasitesi ile oldukça dikkat çekici. Yeni akıllı telefon Android piyasasında diğer amiral gemileri modellerle yarışabilir. Peki siz Sony imzalı akıllı telefon modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. İlgili videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sony, Türkiye’yi terk etti mi? – PlayStation ne olacak?

YouTube video

SDNShiftdelete.net

[ad_2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir